Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Цієї осені у Чернігові висадять багато платанів і кленів

Цієї осені у Чернігові висадять багато платанів і кленів

Чимала партія кленів Фрімана та платанів, які будуть прикрашати наше місто, надійшла до КП «Зеленбуд» сьогодні, 8 жовтня.

Про це Високому Валу в пресслужбі Чернігівської міської ради.

За словами керівника цього підприємства Романа Старікова, на вулицях вони будуть висаджуватися в тому числі й під час загальноміського суботника 17 жовтня.

Але не тільки. На деяких локаціях обласного центру висадка дерев ведеться й зараз. Зокрема, лише позавчора працівники цього підприємства посадили платани по вулиці Ремісничій вздовж однієї з її сторін. Зараз чекають на виготовлення будівельниками лунок на протилежному боці вулиці, де також будуть платани.

Цієї осені у Чернігові висадять багато платанів і кленів

Ці красиві південні дерева, як показала практика, зараз прекрасно ростуть і в нашому кліматі. Саме платанів і кленів цієї осені в Чернігові висадять найбільше. Але також планують озеленити вулиці й іншими видами дерев – зокрема, акаціями.

У цьому році саджанці дерев з закритою кореневою системою КП «Зеленбуд» висаджувало і навесні, і влітку. Наприкінці літа висадили їх по всьому місту близько 200, розповідає Роман Старіков. А в планах на осінь – ще посадити близько 300 дерев.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.10.2020