Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Цирк» треба припиняти»: мер Чернігова не бачить ефекту від посиленого карантину

«Цирк» треба припиняти»: мер Чернігова не бачить ефекту від посиленого карантину

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко має великі сумніви щодо продовження посиленого карантину у місті.

Про це він заявив сьогодні, 21 квітня, на розширеній нараді у мерії.

На думку Атрошенка, вжиті карантинні заходи неефективні і суттєво не впливають на динаміку захворюваності на ковід у Чернігові.

«Ефекту жодного немає. Кількість хворих і летальність збільшується. Реального результату карантинні заходи в наших умовах, за умов такого рівня свідомості громадян, не досягають. Те, що ми частково закрили малий і середній бізнес, вони постраждали. Це не вплинуло майже ні на що. Рівень свідомості близький до нуля. Якщо ми самі придурки і нікого не чуємо, не розуміємо, не дотримуємося, поки не вмерли, то нема чого пояснювати. Якщо така ситуація, то цей «цирк» треба припиняти», – резюмував міський голова.

Він висловив недовіру офіційній статистиці, яка свідчить: Чернігів минув пік захворюваності на ковід 18 квітня. Мовляв, нема гарантії, що вона дає реальну картину – багато інфікованих не звертається за допомогою. Тому рівень захворюваності може бути значно вищим, ніж зазначено у звітах лікарів.

Відтак Атрошенко запропонував зібрати фахових лікарів і переглянути карантинні заходи. Також до вівторка, 27 квітня, хоче разом з підлеглими визначитися з термінами карантину. Стосовно того продовжувати його чи ні.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.04.2021