Місто і регіон

Ціни на опалення та гарячу воду пропонують підняти

ТОВ «НіжинТеплоМережі» опублікували проект рішення про підвищення цін на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

З самим проектом можна ознайомитись нижче, а щодо найцікавіших пунктів проекту, то ціну на централізоване опалення для будинків планується встановити на рівні 2 040,40 грн./ Гкал -для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії, і 43,49 грн. за 1 кв. м – для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії .

Діючий тариф є 1613,25 грн./ Гкал для будинків зі лічильниками та 34,38 грн. за 1 кв. м для будинків без лічильників.

Ціни на централізоване постачання гарячої води планується встановити наступні:

– за умови підключення рушникосушильників 120,32 грн. за 1 куб.м (проти діючих 95,79 грн. за 1 куб.м)

– за умови відсутності рушникосушильників 110,11 грн. за 1 куб.м (діючий 88,46 грн. за 1 куб.м)

В пояснювальній записці наводяться такі причини підняття цін, як зростання ціни на газ, електроенергію та воду, а також збільшення мінімальної заробітної плати.

Рішення набуде чинності після його прийняття виконавчим комітетом Ніжинської міської ради в другій половині грудня.

Важливо, що як , запевняє керівництво підприємства вже зараз з нинішнім тарифом “НіжинТеплоМережі” має збитки у розмірі від 3,6 до 4 мільйонів гривень. Про це повідомляє повідомляє видання Нежатин.

Окрім того маються і борги населення, котрі зараз складають близько 12 млн. грн. Саме ж підприємство має борг перед газопостачальною компанією  НАК “НафтогазУкраїни” в сумі 56 млн. грн.

Ціни на опалення та гарячу воду пропонують підняти Ціни на опалення та гарячу воду пропонують підняти Ціни на опалення та гарячу воду пропонують підняти

mynizhyn.com

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”]
[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]

Close