Місто і регіон

Чисто там, де не смітять!

Що оточує нас з усіх боків? Сміття, сміття, сміття! Воно в нас під ногами. Сміття в деревах і кущах, сміття під вікнами багатоповерхівок, на вулицях та у парках і скверах. Скоро сміття поглине нас. В смітті граються наші діти. Перші їх “іграшки”, як тільки вони виходять на вулицю – пусті пластикові і скляні пляшки, пластикові пакети всіх кольорів веселки, картонні і пластикові відходи упаковок від морозива, чіпсів, насіння, а в доповнення до всього й величезна кількість недопалків від цигарок. Кожен, хто залишає після себе сміття вважає, що воно (сміття) само собою десь дінеться, але не кожен усвідомлює, що тільки разом ми можемо зробити наше місто чистим.

Неповага до природи, екології та людської праці. Наскільки треба бути невихованими, байдужими або мати “особовий склад розуму” деякім мешканцям щоб продовжувати смітити у громадських місцях і тим самим продовжувати засмічувати Ніжин. Милуватися краєвидами пустих пляшок, пакетів, пластикових стаканчиків, пачок з під цигарок та іншими предметами людської присутності.

Комунальне підприємство “Виробниче управління комунального господарства” пропонує ще раз замислитись чи подобається жителям Ніжина жити та відпочивати у “свинарнику” чи потрібно все ж таки доносити сміття до урн, контейнерів, місць прийому ТПВ та інших спеціально відведених місцях для цього.

Шановні мешканці, зрозумійте будь ласка, що варто дбати не тільки про чистоту власних осель, а й дбати та пильно охороняти чистоту міста, в якому ми всі живемо! На жаль, ми звикли, раптом щось – одразу звинувачувати всіх, тільки не себе. Але ж, насправді, слід розпочати з самих себе, адже тільки від нас самих залежить благоустрій рідного Ніжину.

Не будьмо байдужими! Любімо природу! Любімо наш Ніжин! Зробимо довкілля чистішим!

http://unenizh.org.ua

Unenizh.org.ua
2022-09-27 15:29:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин