Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чи загрожує Чернігівщині «шкільний» карантин: оприлюднили кількість вакцинованих вчителів у відсотках

Школам Чернігівщини дистанційне навчання не загрожує. Принаймні, з огляду на високу динаміку вже вакцинованого персоналу шкіл, адже на сьогодні більше як 80% шкіл працюють в очному режимі.

«349 закладів в очному режимі і, відповідно, 87 – у дистанційному режимі», – Микола Конопацький, начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

А відсоток вакцинованих вчителів наближається до позначки 80, що дає можливість закладу працювати в погіршеній епідеміологічній ситуації.

Так, за останній тиждень рівень кількості вакцинованих хоча б однією дозою зріс майже на 20%. Цифри постійно змінюються в бік зростання.

«Із 31 165 усіх наших працівників вакциновано 75.5%, або 23 535», – Микола Конопацький, начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

При цьому повторно вакцинувалися вже 45% працівників закладів освіти. За словами Миколи Конопацького, вакцинуватися вчителям потрібно, щоб уберегти як своє здоров’я, так і здоров’я учнів.

«Насамперед убезпечити себе від хвороби, а по-друге – дітей. Вони постійно перебувають у класі», – Микола Конопацький, начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

До речі, найвищі показники вакцинованих маємо в Ніжинському районі. Найнижчі – в Корюківському. Також слід зазначити, що всі школи найбільших міст області – Ніжина, Прилук і Чернігова, – наразі працюють в очному режимі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

27.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин