Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чи буде захищено Ніжин цієї зими від ожеледиці?

Майже два місяці відділяють нас від календарної зими. Ця пора року безперечно є прекрасною, чудовою та красивою, але зима приносить не лише приємний білий сніг і потріскування морозу під ногами, а й несе в собі ряд небезпек. Однією з вкрай великої з них, є дуже відома всім пішоходам та водіям автотранспорту небезпека під назвою – ожеледиця. Слід наголосити, що ожеледиця починає виникати ще восени, а закінчитись може тільки навесні. Виникнення ожеледі зазвичай виникає при зміні погоди (похолоданні) за рахунок різниці між денною (вище нуля) та нічною (нижче нуля) температурою. Ожеледиця утворюється у вигляді склоподібного льоду або інею, якщо температура дорожнього покриття нижча, ніж -3 °C, а температура повітря різко збільшується з переходом від +3 до -5 °C за умов підвищеної відносної вологості повітря (туман, мряка) або слабких дощових опадів. Ожеледиця з’являється, як правило, в першу чергу на мостах та на покритті ділянок доріг та вулиць, що проходять поблизу річок, каналів, озер та інших водойм).

Для кожного пішохода ожеледиця  несе пряму загрозу ризику виникнення підвищеного травматизму. Взимку люди часто травмуються через слизькі тротуари, слизьке узбіччя доріг, ожеледь на пішохідних переходах та зупинках громадського автотранспорту. Кожне падіння може спричинити травми різного ступеню тяжкості від забою до переломів кісток. Крім того, особливу небезпеку представляє ожеледиця на дорогах для власників автотранспорту, внаслідок якої значно погіршується зчеплення коліс з поверхнею доріг,  крім власного травмування, а також травмування інших, підвищується кількість шляхово-транспортних пригод на дорогах міста.

Комунальним підприємством “ Виробниче управління комунального господарства ” протягом декількох днів проведено перший етап по завезенню піску з кар’єру до спеціально відведеного для цього місця. До такої важливої справи події був залучений весь вантажний автотранспорт підприємства та екскаватор навантажувач. А потім, цей пісок було старанно змішано з технічною сіллю. Спеціально до території комунального підприємства був доставлений з приміського полігону по зберіганню та утилізації твердих побутових відходів бульдозер, що здійснив приготування такого вкрай важливого реагенту.

Для захисту проїзної частини міста та прилеглих сіл, які входять до Ніжинської ОТГ, а також  підйомів, спусків, залізничних переїздів, пішохідних переходів, мостів, шляхопроводу, тощо, буде використовуватись піщано-соляна суміш у пропорції близько 10/1. Загалом, було заготовлено 1454,6 тон піску та виготовлено 1594,6 тон реагенту.

Проведено ряд робіт з забезпечення міста піщано-соляною сумішшю оперативно та якісно, а це є запорукою того, що дороги Ніжина вже зараз можуть бути захищені від ожеледиці.

Unenizh.org.ua
2021-09-16 13:04:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин