Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чи буде у Ніжині «Епіцентр»?

Сьогодні, 17 листопада, під час звіту за рік роботи Ніжинський міський голова Олександр Кодола озвучив питання щодо відкриття «Епіцентру» у Ніжині, адже і йому як очільнику міста, і ніжинцям хотілося б, щоб гіпермаркет таки був.

«Вже не секрет, що протягом 2021 року велися перемовини між керівництвом «Епіцентру» та власниками механічного заводу, на території якого є потрібна ділянка – близько двох гектарів. У комунальній власності міста такої території немає. На початку року у них були конкретні домовленості, навіть оформлені попередні договори. Але остаточно домовитися, як бачимо, їм не вдалося», – підкреслив міський голова.

Наразі у механічного заводу змінилися власники. Підприємство оголошено банкрутом, має великі борги перед державою і містом, давно не сплачує оренду за землю, але вказану територію продавати не поспішає.

«Це відносини двох бізнес-структур. Ми як міська рада були б дуже раді, якби цей проект був реалізований у нашому місті. З нашого боку, ми готові підставити плече і компанії «Епіцентр», і всім іншим компаніям, хто має бажання інвестувати і працювати у Ніжині. Щодо «Епіцентру», то особисто я впевнений, що все вдасться», — зазначив міський голова Олександр Кодола.

Як зауважив радник міського голови Сергій Охонько, з боку міської влади було зроблено все можливе, щоб сторони домовилися, й «Епіцентр» у Ніжині відкрився.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-17 20:58:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин