Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чотири фракції в обласній раді долучаться до роботи на найближчій сесії

Чотири фракції в обласній раді долучаться до роботи на найближчій сесії

Чотири політичні сили «Наш край», «Батьківщина», «За майбутнє» і «Європейська солідарність» зробили спільну заяву, в якій мотивували своє рішення необхідністю допомагати жителям області. В той же час вони продовжать відстоювати свою позицію відносно порушень під час обрання керівництва обласної ради в судах.

Далі текст заяви:

«Вже майже півроку в Чернігівській обласній раді спостерігається політична криза, спричинена порушеннями регламенту при установчій сесії. Дана ситуація призвела до кризи управлінських рішень, ручного розподілу посад і сумнівної роботи ради. Позиція обласних фракцій партій «Наш край», «Батьківщина», «За майбутнє» і «Європейська солідарність» незмінна – обласна рада не може ефективно працювати на благо жителів у таких умовах. За справедливість і законність ми активно боремося в судовій площині. До депутатів щоденно надходять звернення від людей, прохання про допомогу фактично з кожної громади області. В нинішній непростий період люди як ніколи потребують захисту й підтримки. При будь-яких обставинах ми не можемо і не будемо залишати людей наодинці з їх проблемами. Нас обирали не за красиві гасла й обіцянки, а за системну, чесну, прозору і головне – результативну роботу протягом багатьох років. Нас обрали тому, що нам довіряють і вірять. Жителям області терміново необхідна наша допомога. Окрім того, зважаючи на тривалий період процедурних судових моментів і час, на який зазвичай затягуються судові розгляди, ми прийняли рішення долучитися до роботи обласної ради. Ми будемо працювати на благо кожного жителя Чернігівщини і не дозволимо перетворити Чернігівську обласну раду на структуру вирішення власних приватних інтересів. Обласна рада повинна і буде працювати на благо області і допомагати людям!»

Нагадаємо, що в обласній раді сформована коаліція з чотирьох фракцій. Голосують в унісон «Слуга народу», «Рідний Дім», Радикальна партія Ляшка та ОПЗЖ. Після скандальної установчої сесії решта фракцій заявили про грубі порушення регламенту і в подальшому не брали участь в сесіях.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.03.2021