Новини Чернігова

Чому в чернігівській школі уроки проводять просто неба? ВІДЕО

З килимками в руках та книжками вишикувалися ще на перерві. Сьогодні у 1-А 24-ї школи урок просто неба.

Погода цього вересня аномально спекотна. Коли на вулиці + 26 , в класі не можна втриматися, бо температура сягає за 30. Відчинені вікна не рятують.

Діти швидко втомлюються і зовсім не сприймають навчання. Постійно п’ють воду та вмиваються. Тоді на допомогу приходять інновації чернігівських вчителів.

Таку методику пані Березан запровадила минулоріч. Тоді виводила дітей на подвір´я більше для забави. Нині, як порятунок від спеки. Так її учні запам’ятовують значно більше.

На килимках проводять ледь не всі уроки, які не потребують писанини. Таке до смаку батькам.

Це власний вчительський підхід, каже директор і тішиться, що усе в межах освітнього процесу і не суперечить закону.

По-перше це для дітей цікаво. А по-друге, за новим законом який прийнятий ось про освіту, вчитель має більше автономії. Зараз усе направлено на взаємодію з учнем і щоб учням було краще. Уже два роки ми отримуємо по НУШу приладдя.

І от сьогодні вона проводить урок на килимках. Це освітня галузь, природо зберігаючи і це Н свіжому повітрі на подвір´ї тим більше, що подвір´я у нас дозволяє бо у нас є зелені зони.

Слідом за новацією початкових класів, пішли й старші учні. Територія школи дозволяє, аби знання разом із свіжим повітрям отримували й інші.

Детальніше у сюжеті

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.09.2019