Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чому працюють зі службою Bolt

Чому працюють зі службою Bolt

Імідж*

Багато людей з часом вирішують, що їм більше не підходить офісна робота, адже через неї існує багато обмежень. Наприклад, потрібно бути присутнім у визначені години, не завжди просто взяти відпустку, а спілкування з колегами може виснажувати через конкуренцію. Альтернативних варіантів багато, і один із них – працювати водієм таксі.

Але виникають запитання стосовно того, з якою службою краще співпрацювати, адже їх достатньо багато.

Чому варто працювати в Bolt

Не всі готові до того, аби працювати, по суті, на самого себе. Позбавитися такого страху просто – достатньо дізнатися про переваги роботи водієм. Співпрацювати з таксі Болт варто тому, що у вас буде:

1. Вільний графік. Водій сам вирішує, коли йому виходити на зміну, скільки часу працювати. На відміну від роботи в офісі не треба трудитися з 9 до 18. Не варто підлаштовувати свою відпустку й ходити в неї лише раз на рік. До того ж можна вирішувати власні справи у потрібний час.

2. Вірогідність підвищити доходи. Необов’язково, щоб робота в Bolt була основною. Це може бути підробіток, котрий приноситиме бажаний прибуток. Крім того, водій сам здатний регулювати, скільки зароблятимете, – усе залежить від кількості пасажирів, яких він обслуговував.

3. Можливість почати працювати з мінімальним вкладенням. Перевозити пасажирів дозволяється не лише на своєму автомобілі. Часто пропонується взяти машину в оренду.

Оформитися на роботу в службу таксі «Болт» дуже просто. Нема потреби проходити ряд бюрократичних процедур – достатньо підписати договір і встановити додаток на смартфон.

Чому працюють зі службою Bolt

На якому автомобілі працювати

Варіантів, який транспортний засіб використовувати, всього два – власний чи орендований. Варто врахувати деякі нюанси перед тим, як зробити вибір.

Якщо орендувати автомобіль, то потрібно буде з певною періодичністю за це платити. До того ж за транспортний засіб компанії водій несе повну відповідальність. Інколи доведеться працювати доволі багато, аби не лише платити за оренду, а й покривати власні витрати. Перевага роботи на власному авто в тому, що не треба понад міру трудитися для того, аби заробити.

Варто враховувати й мінуси. Один із них – швидке зношування автомобіля. Працюючи в таксі, доведеться дуже активно експлуатувати свою машину. Пробіг за день може досягати декількох сотень кілометрів.

Ще один нюанс – необхідно отримати дозвіл на перевезення пасажирів. Можливо, потрібно буде провести обклеювання кузова.

Автомобілі, які працювали в службі таксі, продати не завжди просто. Транспортні засоби сильно падають у ціні в порівнянні зі звичайними машинами, які не використовувались для комерційного перевезення пасажирів. Зараз є безліч сервісів, які дозволяють дізнатися історію автомобіля при покупці, у тому числі щодо того, чи використовували машину як таксі.

Є ще один нюанс. Для роботи в службі таксі підходить автомобіль, який випущений хоча б у 2000–2001 роках. Транспортний засіб повинен бути в хорошому технічному стані, мати четверо дверей. Якщо говорити про кузов, то певних обмежень немає. Можна їздити на седані, універсалі чи кросовері. Хороший варіант – встановити дитяче крісло, аби перевезення малюків було максимально безпечним.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.03.2021