Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чому не працює Viber: можливі причини та як виправити ситуацію

Viber – один із найпопулярніших месенджерів у всьому світі. З його допомогою можна підтримувати зв’язок із близькими, дізнаватися важливі новини або навіть працювати. Однак на тлі популярності є й проблеми, від яких ніхто не застрахований. Саме час дізнатися, чому не працює вайбер, і що робити в таких ситуаціях.

Чому не працює вайбер на телефоні

Насамперед потрібно розібратися з причинами проблеми. Серед найпопулярніших – відсутність доступу до інтернету та проблема з налаштуваннями самого застосунку. Нерідко не працює вайбер на айфоні через системи безпеки та налаштування, які забороняють сервісу виконувати дії на смартфоні.

Не працює вайбер і через відсутність важливих оновлень. Нерідко з’являються нові функції, які банально не діють на застарілих версіях програми. Через це також може бути збій.

Зараз дивляться

Не виключено, що це може бути проблема на стороні самої компанії. Варто враховувати, що месенджером користуються мільйони людей щодня.

Що робити, якщо не працює вайбер

Важливо переконатися, що смартфон має доступ до інтернету – це може бути стільниковий зв’язок або Wi-Fi точка.

Якщо з інтернетом усе добре, то спробуйте почистити кеш Viber. Для цього зайдіть у налаштування додатка, натисніть на рядок Сховище та Очистити кеш.

Ще одна причина, чому не працює вайбер, це застарілий додаток. Оновіть його до актуальної версії, це можна зробити в магазині застосунків – App Store або Google Play.

Проблема з вини виробника – також імовірна причина, чому не працює вайбер. У цьому випадку варто дочекатися оновлень або повідомлень від розробників. Нерідко такі проблеми не перевищують кількох годин за часом.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-17 15:22:03