Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чому карантин вихідного дня не спрацював – відповідь МОЗ

Карантин вихідного дня в Україні не спрацював, бо не дотримувалися обмежувальних заходів.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов у програмі Свобода слова на ICTV.

– Ми запровадили карантин вихідного дня, спочатку тиждень всі “експерти” почали говорити – буде він працювати, не буде він працювати. Дійшли до вихідних, деякі мери почали говорити, що не будуть дотримуватися, ресторани залишилися відкритими. І пішло- поїхало.

Якщо ми, як лікарі, дали рецепт, прописали ліки, то, щоб одужати, треба ці ліки приймати. Якщо ми цього не робимо, ми не одужаємо, – сказав Степанов.

За словами міністра, незначне скорочення динаміки захворюваності після запровадження карантину вихідного дня все таки є.

Він додав, що вимірювалося це за кількістю викликів екстреної медичної допомоги, кількості госпіталізованих, тижневими показниками та інше.

Коронавірус в Україні

1 грудня коронавірус в Україні підтвердили ще у 12 498 людей, загальна кількість інфікованих від початку пандемії становить 745 123. Зокрема, захворіли 586 дітей та 646 медпрацівників.

За минулу добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували у Києві (1 799), Одеській (889), Дніпропетровській (870), Київській (841) та Львівській (813) областях.

30 листопада коронавірус в Україні підтвердили у 9 946 людей.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-01 08:57:58