Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чому Буковель закрили на карантин тільки зараз: Ляшко пояснив ситуацію

Гірськолижний курорт Буковель – один із факторів впливу на епідемічну ситуацію на Прикарпатті, яке зараз у червоній зоні, тому він не повинен працювати.

Буковель на карантині

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

– Зараз Буковель не повинен працювати. Ми маємо червоний рівень епідемічної небезепеки в Івано-Франківській області, який забороняє працювати спортивно-масовим, розважальним закладам, – сказав Ляшко.

Водночас він наголосив, що червоний рівень епідемічної небезпеки в області не можна пов’язувати з діяльністю одного курорту.

– Там є низка факторів – це прогнозоване зростання, це новий штам коронавірусу. Наразі в червоному рівні епідемічної безпеки немає рівних і немає рівніших, – запевний головний санлікар.

За його словами, під час зимового локдауну була зовсім інша ситуація – Буковель працював з урахуванням усіх потенційних епідемічних ризиків.

– Була зима, був гірськолижний курорт – треба було психо-емоційне розвантаження. І це свідома річ, яку запустили ми, коли дозволили працювати курорту. На той момент гірськолижний курорт працював в межах карантинних обмежень, – підсумував Ляшко.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-14 16:32:48