Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чоловіка, що ухилявся від сплати аліментів, засуджено до громадських робіт

Чоловіка, що ухилявся від сплати аліментів, засуджено до громадських робіт

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області жителя одного з сіл Чернігівського району та області визнано винним за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) (ч.1 ст.164 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що починаючи з серпня 2019 року, обвинувачений зобов’язаний сплачувати на користь колишньої дружини аліменти для утримання їх спільної 2-річної дитини до досягнення останньою повноліття. Проте, молодик, будучи працездатним, без поважних причин не працював і не вживав жодних заходів для офіційного працевлаштування, не звертався у місцевий центр зайнятості з приводу постановки на облік, маючи тимчасовий заробіток умисно ухилявся від сплати аліментів, приховував фактичні доходи, в результаті чого утворилась заборгованість в сумі понад 30 тис. грн.

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та прийшов до висновку про наявність у діях чоловіка складу інкримінованого йому злочину, тобто, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 КК України.

Враховуючи, що в ході здійснення досудового розслідування обвинувачений сплатив суму заборгованості в повному обсязі, активне сприяння обвинуваченого розкриттю кримінального правопорушення, судом призначено покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

10.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова