Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чоловік зарубав сокирою власну дружину, матір чотирьох неповнолітніх дітей

Моторошна подія трапилася в селі Кладьківка на Чернігівщині в ніч з 14 на 15 листопада. Чоловік зарубав сокирою власну дружину, матір чотирьох неповнолітніх дітей, 32-річну Ірину.

У селі Ірину знали як порядну жінку, що обожнювала родину. Старшому синові Ірини зараз 15 років, він не був вдома під час страхітливих подій, адже вже навчається. Менші ж дітлахи – 9-річна Катруся та хлопці 7-ми та 4-ьох років – все бачили. Сутичка тривала деякий час. Катруся намагалася врятувати маму, телефонувала в поліцію, просила приїхати, кричала, що тато вбиває маму. Проте поліцейські так і не з’явилися.

Про це повідомляє gazeta-apelsin.com – сайт новин Пирятина та Лубенського району

Щаслива мама і діти, які сьогодні прокинулися сиротами

 

Ошалілий чоловік бив жінку і врешті розрубав їй голову сокирою, двома ударами. Забравши документи та гроші, він втік. Діти змогли хоч якось оговтатися від шоку та горя лише через кілька годин. Побігли до сусідів, і вже ті викликали поліцію. Та поліцейські знайшли труп, хоча якби приїхали вчасно могли б врятувати матір чотирьом дітям.

Хаустов Сергій Анатолійович 12.01.1976 р.н., зареєстрований в Чернігівській області, Куликівському районі, с.Кладьківці зараз в розшуку. Може рухатися в бік Полтавщини, зокрема Пирятинщини. Поліція просить повідомляти про місце розташування підозрюваного у вбивсті за телефонами 0935790354 (Денис Діброва) або 102.

Джерело: mynizhyn.com
2021-11-16 12:22:11

Магазин Автозапчастин м.Ніжин