Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чого чекають ФОПи, не вкладаючи договори на вивіз сміття?

Черговий спільний рейд працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» спільно з інспекторами Муніципальної варти Ніжина відбувся 27 травня.

Виявляється, цілих 15 фізичних осіб-підприємців (ФОП), що займаються своєю підприємницькою діяльністю по вулиці Носівський Шлях, навіть не уявляли, що вони продукують і накопичують сміття, а договір на його вивіз та захоронення не потрібно укладати і, тим більше, оплачувати послуги КП «ВУКГ».

Метою даного рейду було повідомити та роз’яснити необхідність укладання договору з КП «ВУКГ» на надання послуг по вивезенню та захороненню твердих побутових відходів. Також представникам ФОПів було вручено повідомлення у письмовому вигляді з терміном, відведеним на процедуру укладання в 5 робочих днів.

Через тиждень інспекторами Муніципальної варти буде здійснений повторний візит до підприємців на предмет перевірки наявності договору, а у разі відсутності укладених договорів це буде вважатись порушенням, за яке передбачена відповідальність згідно із Законом України про адміністративні порушення і тягне за собою накладання вагомого штрафу.

Загалом по місту спільними зусиллями вже вручено близько 100 попереджень, і робота триває, і триватиме постійно. Тому, якщо хтось з ФОПів, юридичних осіб тощо, дотепер не уклав договір з комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства», не чекайте до себе в «гості» представників охорони порядку і благоустрою Ніжина, а завітайте на вулицю Чернігівська, 128 для добровільного укладання договору.

Шановні ніжинці! Є певні закони і правила, яких повинен дотримуватись кожен. І тільки індивідуальною відповідальністю та спільною турботою про рідне місто ми досягнемо значного покращення добробуту Ніжин.

Unenizh.org.ua
2021-05-28 15:14:04