Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Члени НАТО підтримують вступ до Альянсу України та Грузії

Члени НАТО підтримають вступ до Альянсу України та Грузії. Про це йдеться у звіті генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберга за 2020 рік. У документі вказано, що Україна є однією з найбільш постраждалих країн, що входять до партнерства організації.

єнс столтенберг

У звіті також йдеться про те, що попри пандемію коронавірусу НАТО не припинило допомагати Україні. Зокрема у 2020 році було інвестовано у 16 програм.

Минулого року Альянс виділив кошти для підтримки законодавства щодо розвідки, реформ у сфері оборони, тренування військових, розробку стратегії національної безпеки, створення та розвиток Міністерства ветеранів тощо.

Крім того, у звіті Північноатлантичного альянсу йдеться також про Російську Федерацію. Члени НАТО висловили стурбованість щодо ядерного потенціалу та дій Росії проти України, Сирії та Лівії.

– НАТО використовує подвійний підхід до Росії: оборона та діалог.

Тренування ВМС України з НАТО

Напередодні українські моряки провели тренування з протимінною групою НАТО у Чорному морі. У порт Одеси зайшли чотири кораблі НАТО.

Спільно з іноземними партнерами ВМС України відпрацьовували використання сигналів, маневрування, передання вантажів на ходу тощо.

Джерело: НАТО 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-17 18:35:27