Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чистота міста починається з тебе!

Кожного дня комунальні працівники невпинно борються із “злоякісними пухлинами” нашого міста і його околиць — несанкціонованими стихійними сміттєзвалищами.

Вони з’являються непомітно, часто у темний час доби і додають неабиякого дискомфорту усім жителям. Та і які можуть бути позитивні емоції, коли продукти життєдіяльності людини, як ті метастази, розростаються із нечуваною швидкістю… розкладаються сотні років, забруднюють навколишнє середовище, псують чудові краєвиди нашого міста та ще й жахливий сморід якому радіють тільки мухи..

Кожного разу, ліквідуючи подібні стихійні сміттєзвалища наші робітники мріють, щоб люди навчилися не лише доносити тверді побутові відходи до контейнерів, а й викидати їх туди… Не перетворюючи майданчики для ТПВ на сміттєві полігони.

Та не так сталося як гадалося. Після ретельного прибирання і щільної зачистки всеодно трапляються рецидиви. На другий день купи сміття на тому ж місці.

Усе частіше ми задаємося питанням: “Чи є чарівні пігулки які вилікують наших громадян від нехлюйства та пробудять їхню екологічну свідомість!? Невже, чисте місто — недосяжна мрія?!”

Чисте місто — не мрія, а реальність і вона починається з тебе! Якщо бачите, що хтось створює стихійне сміттєзвалище поруч з вашим домоволодінням чи просто десь на вулиці, необхідно, за можливості сфотографувати або зафільмувати це правопорушення, зателефонувати:

Відділ з благоустрою Ніжинської міської ради

тел. (04631) 2-34-85

Муніципальна Варта Ніжин

тел. 0 (95) 055 51 21

Матеріали можна відправити на нашу пошту: vukgkp@gmail.com

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Поважаймо одне одного й роботу комунальних працівників! Тільки спільним зусиллями ми зробимо наше місто комфортним та красивим!

Unenizh.org.ua
2023-09-27 13:04:04