Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чиновнику Ніжинської міськради вручили підозру

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що підозрюваний посадовець умисно проігнорував ухвалу суду про відсторонення від займаної посади комунального чиновника, який є фігурантом кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті дороги в Ніжині.

Повідомляє Поліція Чернігівської області

Слідство за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань встановило, що посадовець Ніжинської міської ради був призначений відповідальним за забезпечення процедури виконання судової ухвали про відсторонення від займаної посади керівника одного з управлінь міськради як фігуранта кримінального провадження за підозрою у вчиненні посадового злочину. А саме – щодо заволодіння бюджетними коштами посадовцем ЖКГ міськради під час виконання робіт з капітального ремонту дороги в місті Ніжині.

Водночас, за даними слідства, підозрюваний посадовець проігнорував надіслану до Ніжинської міськради відповідну ухвалу Чернігівського апеляційного суду з супровідним листом від Слідчого управління поліції Чернігівщини. Цей чиновник скористався своїми службовими повноваженнями, підготувавши та зареєструвавши лист про повернення отриманого документу до ГУНП в області без виконання.

Таким чином, підозрюваний представник керівництва міськради умисно перешкодив виконанню судової ухвали, маючи на меті зовсім не допустити її виконання. Це, в свою чергу, могло зашкодити встановленню істини у кримінальному провадженні щодо розкрадання посадовцем ЖКГ міськради бюджетних коштів та створило умови для перешкоджання об’єктивному і неупередженому розслідуванню корупційної схеми посадовців.

За результатами досудового розслідування, чиновнику Ніжинської міськради повідомлено про підозру в умисному перешкоджанні виконанню ухвали суду, що набрала законної сили, вчиненому службовою особою (частиною 2 статті 382 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми писали: Прилуцькі поліцейські затримали підозрюваних у крадіжці

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-24 14:35:10