Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чим обробити ділянку від кліщів: народні та ефективні засоби

З приходом весни і тепла активізуються не тільки рослини і тварини, а й комахи. Кліщі – одні з найзліших ворогів будь-якого садівника і власника городу. Ці дрібні жучки можуть нести небезпеку не тільки людям, а й тваринам.

Саме час дізнатися, чим обробити ділянку від кліщів, щоб не мати справи зі шкідниками.

Чим обробити ділянку від кліщів народними засобами

Засіб від комах можна придбати в будь-якому садовому магазині, але спочатку можна спробувати народні засоби. Відомо, що кліщі терпіти не можуть часник – візьміть 200 г часнику і подрібніть його, а потім додайте масу в 10 л води. Зачекайте добу, а потім настоянкою обприскайте траву і чагарники.

Зараз дивляться

Ще один спосіб правильно обприскати ділянку від кліщів – це використовувати настоянку хвої. 1 кг хвої потрібно також залити 10 л води і кип’ятити протягом години. Через добу можна окропити рослини, де можуть сидіти кліщі.

Ефірні олії можна знайти практично в будь-якому будинку – для 10 л розчину потрібно всього 10-15 крапель. До того ж можна розприскувати відразу після змішування з водою.

Якщо хочете довіритися рідині з магазину, зверніть увагу на акарициди – це різні хімічні препарати для боротьби з кліщами.

Яким засобом краще обробити ділянку від кліщів – вибирати вам. Народні засоби – перевірений варіант, який працює безвідмовно.

Важливо врахувати, що обприскувати рослини потрібно в сонячну безвітряну погоду. Також не забувайте про засоби індивідуального захисту – рукавички, маски, респіратори. Якщо після обробки піде дощ – потрібно обробити ділянку повторно.

Весна – чудова пора, щоб садити різноманітні рослини. Як правильно садити виноград навесні – читайте на Фактах ICTV.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 15:16:09