Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чехія відкриє кордони для громадян ЄС: умови в’їзду

У зв’язку з покращенням ситуації, пов’язаної з пандемією Covid-19, Чеська Республіка знову відкриває свої кордони для громадян Сербії та країн-членів Євросоюзу з 21 червня.

Однак туристи повинні дотримуватися певної умови. Мандрівники повинні надати довідку про Covid-вакцинацію або негативний результат тесту на коронавірус.

Такий режим в’їзду до Чехії вже діє для громадян Австрії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Словаччини та Словенії, які входять в ЄС, на двосторонній основі.

Чеський уряд також збільшив ліміт на відвідування культурних заходів до 1 тис. осіб у приміщенні та до 2 тис. осіб на відкритому повітрі.

Коронавірус у Чехії

Завдяки поліпшенню ситуації з коронавірусом у Чехії також вже відкрили магазини, ресторани, кінотеатри, театри та концертні зали.

У Чехії з населенням 10,7 млн ​​осіб з початку пандемії зареєстрували близько 1,66 млн випадків Covid-19 та понад 30 тис. летальних випадків.

Однак добовий приріст Covid-19 істотно знизився: за останній тиждень в Чехії фіксують менше ніж 500 нових випадків за день.

Джерело: Barron’s

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-08 10:33:32