Україна і світ

Четверо дітей загинуло через пожежу у хабаровському дитячому таборі

У правоохоронців є сумніви щодо легальності табору. Причину пожежі досі з’ясовують.

Джерело: 112.ua

Четверо дітей загинуло через пожежу у хабаровському дитячому таборі

Вночі 23 червня у Хабаровському краю Росії згорів дитячий наметовий табір, внаслідок трагедії загинуло 4 дітей. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС Росії по Хабаровському краю. 

Пожежа трапилася о 2:30 ночі в туркомплексі “Холдомі” в Сонячному районі. Тут розбили наметовий табір, за попередньою інформацією – нелегальний. Всього в таборі відпочивало 189 дітей віком від 7 до 15 років.

За даними МНС, на території табору знаходилось 26 наметів, 20 з яких повністю згоріли, площа пожежі склала 240 кв. метрів.

Причину пожежі поки не з’ясували, але є версія, що одна з палаток почала горіти через ввімкнення теплового пристрою (можливо обігрівача), який несправно працював.

Новини за темою: У центрі Києва палає багатоповерхівка, людей евакуюють (фото, відео)

Одна дівчина померла на місце, ще двоє дівчаток і один хлопець були доставлені до лікарні, проте травми буди несумісні з життям.

Всього внаслідок пожежі постраждало 12 людей: 5 дорослих і 7 дітей.

На засіданні комісії було з’ясовано, що за документами наметовий табір не мав дозволу на роботу, діти оздоровчого табору “Холдомі” мали жити в стаціонарних корпусах, а не в наметах. Але адміністрація табору запевняє, що влада знала про існування табору і напередодні навіть проводила там навчальні роботи з евакуації.

Наразі затриманий директор табору, порушена кримінальна справа за статтею про заподіяння смерті з необережності і про надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки. Усі обставини події з’ясовуються.

Новини за темою: На студії аніме в Кіото кількість жертв пожежі зросла до 33 осіб, поліція затримала підозрюваного

Джерело: www.112.ua