Місто і регіон

Червоний Хрест у Ніжині видає гуманітарну допомогу соціально незахищеним

Ледь не з перших днів війни в Україні Ніжинська організація Товариства Червоного Хреста надає допомогу людям, які її потребують. І зараз вже кількість відвідувачів щотижня зростає в геометричній прогресії.

Цього вівторка, 22 листопада, біля пункту видачі допомоги вкотре можна було спостерігати чергу. Потребуючих чимало. Приймають у визначені години по вівторках: з 10-ї до 14-ї і лише осіб певних категорій, належність до яких посвідчують відповідні документи.

Нині отримати допомогу в пункті Товариства Червоного Хреста можуть люди з інвалідністю І групи, переселенці, матері-одиначки та багатодітні.

«Спочатку ми видавали продуктові та гігієнічні пакунки. А зараз нам надходять продуктові набори в коробках. Матерям-одиначкам та багатодітним видаємо дитяче харчування. Розвантажуємо, роздаємо. У нас дуже багато людей. Всіх ми приймаємо тільки за наявності відповідних документів, що посвідчують соціальний статус людини. Маємо занести дані до системи — і потім надати продуктовий набір. А це все потребує часу. Ми не можемо приймати по кілька людей одночасно. Працюємо в активному темпі. Списків ми ніяких не формуємо. Приймаємо за живою чергою. Поки що видаємо набори одноразово, повторно не видаємо. Тому що багато людей потребує допомоги. Потрібно, щоб всім вистачило, щоб було по-справедливості», — роз’яснює очільниця місцевої організації Товариства Червоного Хреста Наталія Саєнко.

Крім того волонтери Червоного Хреста видають людям, які мають захворювання щитовидної залози, ліки та інші медикаменти, за наявності.

Коли Ніжин та навколишні населені пункти були в окупації, доставляли гуманітарну допомогу та ліки всім потребуючим. Згадує пані Наталія, як зустрічалися із військовими у лісі та передавали пакунки в села, аби не залишити жителів окупованих територій без життєво необхідні ліків.

Зі слів Н. Саєнко, гуманітарну допомогу з початку війни отримали майже 32 000 людей соціально незахищених категорій.

Днями в пункт допомоги місцевої організації Товариства Червоного Хреста надійшла партія гуманітарного вантажу з обласного осередку – це продуктові та гігієнічні набори.

«Багато людей приходить, особливо за останні тижні. І люди йдуть. Роботи багато. Люди отримують продуктовий набір плюс гігієнічний набір. Переселенцям допомагаємо також постільною білизною та предметами домашнього вжитку», — розповідає Наталія Саєнко.

Пакунки з допомогою ще є в наявності, тож люди названих категорій можуть приходити до пункту допомоги по вівторках, з 10.00 до 14.00. Місцева організація Товариства Червоного Хреста знаходиться по вулиці Яворського, 7 (приміщення колишнього ЦНАПу).

За інформацією Ніжинської міської ради

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-11-25 14:39:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин