Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Червона» зона у Ніжині: на порушників карантинних обмежень складено адмінпротоколи

Як відомо, з 30 жовтня Чернігівська область і м. Ніжин, зокрема, увійшли до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки, що передбачає встановлення посилених карантинних заходів.

Ніжинський відділ поліції проводить заходи щодо профілактики та виявленню порушень карантину.

Так, минулими вихідними працювало по 8 рейдових груп, до яких, крім поліцейських, увійшли представники Держпродспоживслужби та санстанції.

Як відмічають правоохоронці, більшість громадян дослухалась до вимог КМУ, однак були і порушники.

Протягом двох днів поліцейськими складено 6 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП: один — на водія автобусу маршруту «Київ — Москва», який був не вакцинований та не мав негативного тесту методом ПЛР. Ще один — на адміністратора магазину непродовольчих товарів по вул. Московська, персонал якого не щеплений та в якому не забезпечено відповідний контроль за відвідувачами.

Аналогічне порушення допущено власником одного з кафе по вул. Московська.

Два протоколи складено на підприємців, які здійснюють торгівлю непродовольчою групою товарів на центральному ринку міста.

Протоколи, а також докази фіксації правопорушення будуть направлені до суду.

«З позитивного боку хочу відмітити співпрацю дирекції кооперативного та комунального ринків, які відповідально віднеслися до виконання рекомендацій уряду, провели дієву профілактику з підприємцями та силами постів охорони забезпечували контроль за відвідувачами ринку, адже на  два дні після введення нових правил, як завжди, припадає ажіотаж», — підкреслила сьогодні, 1 листопада, під час розширеної міжвідомчої наради при міському голові начальник сектора моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.  

Але ніжинські поліцейські розпочали заходи по виявленню порушників карантину ще раніше.

Протягом 28 днів жовтня, за порушення правил щодо перебування у громадських будинках, громадському транспорті без захисних масок, поліцейськими відділу складено 49 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 ч. 2 КУпАП (у вересні їх було – 36).

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-01 21:00:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин