Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Червона зона у Києві: коли можуть ухвалити рішення про нові обмеження

Незабаром Київ може потрапити до червоної карантинної зони. Рішення про це можуть ухвалити вже у пятницю, 29 жовтня.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповіла заступник голови Київської міської держадміністрації Ганна Старостенко. Вона розповіла, що у місті два дні перевищені показники заповненості ліжок з киснем.

Заступник очільника КМДА наголосила, що Київ однією ногою вже у червоній зоні епіднебезпеки, оскільки на території міста фіксують швидкі темпи госпіталізації Covid-хворих.

За її словами, регіони України потрапляють до червоної зони після того, як протягом трьох днів фіксують перевищення різних показників, серед яких заповненість ліжок з киснем. А якщо він становить понад 65%, тоді цей фактор може стати підставою для запровадження протиепідемічних обмежень.

Наприклад, Київська область, яка переходить до червоної карантинної зони з суботи, 30 жовтня. За її словами, регіони мають близько 2-3 днів для того, щоб підготуватися до нового Covid-режиму.

До червоної зони з 30 жовтня переходять ще низка регіонів України. Серед них – Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-27 19:42:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин