Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Червона зона діє: в Кабміні очікують стабілізації ситуації із Covid-19 у найближчі тижні

У найближчі тижні в Україні очікується стабілізація ситуації з коронавірусом, оскільки почали давати ефект обмеження червоної зони карантину, що запроваджена вже в 15 областях та Києві.

Про ситуацію з коронавірусом в Україні поінформував сьогодні на брифінгу під час робочої поїздки у Запорізьку область прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

– Минулий і цей тиждень ми всі бачимо антирекорди. Ми переконані, що цього і наступного тижня буде стабілізація ситуації, тому що запроваджено 15 червоних зон у 15 областях. І вони дають свій результат. Звичайно, збільшується і рівень вакцинації, але також працюють карантинні обмеження, – наголосив Шмигаль.

Голова уряду також нагадав про необхідність вакцинації проти Covid-19. Він закликав місцеву владу в областях виконувати поставлені завдання зі щеплення населення та створювати для цього необхідну інфраструктуру.

– Ми абсолютно переконливо очікуємо стабілізації і в подальшому покращення ситуації із захворюваністю. Але без вакцинації ми розуміємо, що пандемію здолати неможливо, – заявив Шмигаль.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-02 13:24:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин