Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівським рибпатрулем за тиждень викрито 37 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибпатрулем за тиждень викрито 37 порушень Правил рибальства

Із 27 жовтня по 3 листопада 2021 року державні інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 37 порушень Правил рибальства. Так, складено вісім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), зокрема одне порушення має ознаки кримінального, 22 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та одне – за ст. 90 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України).

Крім цього, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими з водойм вилучено 20 кг риби та 35 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 36 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 51 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 2 340 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, становила 56 882 грн.

На порушників Правил рибальства складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ спрямовані до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин