Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено понад два кілометри браконьєрських сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено понад два кілометри браконьєрських сіток

31 серпня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 130 од. заборонених знарядь лову: 89 од. сіток зяберних (одностінних), 34 од. сіток поріжних та 7 од. сіток «ятір». Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову – 2 707 метрів.

Знищення відбулося в присутності спеціальної комісії за участі представників Головного управління Державної податкової служби в Чернігівській області, фінансового управління Чернігівської міської ради та головного державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові.

Знищувалися знаряддя лову, вилучені в порушників Правил рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП, конфісковані у порушників, відповідно до рішень судів та згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення заборонених знарядь у непридатність для використання – рубанням і різанням.

Усього від початку року Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 1 070 од. заборонених знарядь лову, з них 1 063 од. сіток, загальна довжина яких – 20 658 метрів.

01.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова