Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівський актор, який грає парамедика в серіалі «Швидка», врятував дівчині життя в київському метро

Чернігівський актор, який грає парамедика в серіалі «Швидка», врятував дівчині життя в київському метро

Актор чернігівського драмтеатру Сергій Лефор вже кілька сезонів поспіль грає парамедика в ситкомі «Швидка» на каналі НЛО TV. Телепрофесія навчила Сергія не тільки специфічним назвам захворювань і складним діагнозам, а й познайомила актора з різними способами надання екстреної медичної допомоги.

Про один з випадків, коли навички, отримані під час зйомок серіалу, стали в пригоді в реальному житті, Сергій ексклюзивно розповів для Styler.

«Одного разу ми знімали сцену, в якій хворого потрібно було поставити в положення Тренделенбурга – коли тіло людини лежить на спині під нахилом 15-45 градусів таким чином, що таз розташований вище голови. А наступного дня ввечері з однієї зі станцій метро виходила пара, і раптом дівчині стало погано – вона почала мліти та опускатися на землю», розповів Лефор.

Він зізнався, що не зміг стояти осторонь і кинувся на допомогу постраждалій.

«Звичайно, стояти осторонь я не міг – відразу підбіг до неї та перевірив пульс. Дівчина була у свідомості, і перше, що мені спало на думку, це положення Тренделенбурга. Воно якраз покращує кровопостачання головного мозку. Кажу: «покладіть її в положення Тренделенбурга і помийте обличчя водою!» скомандував артист.

На нього всі присутні потім дивилися як на спасителя, оскільки він зміг допомогти дівчині.

«І поки її хлопець бігав за водою, Я стояв, тримаючи ноги дівчини вище голови. Незабаром її вмили, їй стало легше, і вони пішли. Пам'ятаю, тоді на мене дивилися, як на рятувальника року. Добре, що за звичкою не кричав: «Несіть дефібрилятор!»(посміхається, ред.), додав Лефор.

Довідково:

Сергій Лефор після закінчення Коломийської СШ №1 навчався у Коломийському індустріально-педагогічному технікумі, згодом закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича. З 2017 року працює в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Т.Шевченка.

Фото — зі сторінки актора в соцмережах.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь