Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень зафіксовано 12 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень зафіксовано 12 порушень Правил рибальства

За тиждень з 1 по 8 липня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 12 порушень Правил рибальства. Так, складено шість протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з яких один з ознаками кримінального правопорушення та шість протоколів – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).

Всього у порушників вилучено 8 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 11 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 400 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, становили 8 687 грн.

Для прикладу, 2 липня на озері біля с. Хибалівка Куликівського району Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито жителя с. Вересоч, який за допомогою 2 од. сіток зяберних (одностінних) встиг виловити 2 екз. карасів сріблястих. Завдано збитків рибному господарству у розмірі 34 грн.

4 липня на р. Десна, біля с. Ладинка Чернігівського району виявлено мешканця смт Олишівка. Правопорушник виловлював рибу за допомогою 3 од. сіток. До тенет браконьєра потрапило 0,5 кг риби: 2 екз. плоскирки та 1 екз. плітки. Збитки обчислюються 153 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

09.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова