Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень вилучено 25 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень вилучено 25 кг незаконно добутої риби

За тиждень, з 10 по 17 вересня, Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства. Так, складено сім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), шість протоколів – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та три – за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 14 кг риби та 19 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 25 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 25 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 510 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 3 272,5 грн», – зазначив т.в.о. начальника Чернігівського рибоохоронного патруля Ігор Токарський.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси і заборонені знаряддя лову вилучено.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

18.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова