Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із 10 кілограмами незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із 10 кілограмами незаконно добутої риби

4 квітня 2021 року в період нерестової заборони Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом із представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Ушня Менської громади викрито грубе порушення Правил рибальства.

Так, два місцеві мешканці виловлювали рибу за допомогою заборонених знарядь лову – 2 од. сіток поріжних. У протизаконний спосіб порушники добули 10 кг риби: плітка – 47 екз., окунь – 25 екз.,лящ – 15 екз., щука – 9 екз., краснопірка – 4 екз., плоскирка – 3 екз. та білизна – 2 екз. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 10 914 грн.

На місце вчинення правопорушень було викликано слідчо-оперативну групу Корюківського РВП ГУНП у Чернігівській області.

Нацполіцією відомості про кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Менського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси і заборонені знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує: якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

05.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова