Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито 34 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них два з ознаками кримінальних правопорушень.Також складено 67протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), в тому числі одневідносно суб’єктів промислового вилову;два-за ст. 88 – 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів) та два – за ст. 90 – 1 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин занесених до Червоної книги України).

Крім цього, складено 48 актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 97 кг риби та 153 од. заборонених знарядь лову, з них 147 од. сіток, загальною довжиною 2 599 метра.

«Всього у порушників у жовтні вилучено 140 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 203 од. заборонених знарядь лову, в тому числі 190 од. сіток, загальною довжиною 3 595 метрів. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 18 150 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 28 020 грн», – зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Нагадаємо найрезонансніші правопорушення, що були викриті Чернігівським рибоохоронним патрулем у ході рибоохоронних рейдів протягом жовтня поточного року.

Так, 14 жовтня на озері поблизу с. Березівка Борзнянського району викрито жителів м. Ніжин та с. Степанівка, які за допомогою сітки зяберної (одностінної) виловили 7 кг водних біоресурсів: плітка – 44 екз., окунь – 9 екз., лящ – 8 екз., по 5 екз. плоскирки і в’язя, по 1 екз. синця, лина, білизни і щуки та 4 екз. раків. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 7 004 грн.

15 жовтня озері поблизу с. СамійлівкаКозелецького району виявлено мешканців с. Озерне та с. Савин, які за допомогою 2 од. сітокзяберних виловили 9 кг риби: щука – 11 екз., плітка – 34 екз. по 2 екз. лина і окуня та по 1 екз. синця і карася золотого (червонокнижного). Завдано збитків у розмірі 7 317 грн.

На місце вчинення правопорушень було викликано слідчо – оперативні групирайонних відділів поліції ГУНП в Чернігівській області.На правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Нацполіцією відомості про кримінальніправопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

07.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова