Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівським медзакладам затвердили тарифи на платні послуги

Чернігівським медзакладам затвердили тарифи на платні послуги

Сьогодні, 23 липня, на виконкомі затвердили встановлення тарифів на платні послуги, які надаються медзакладами .

Платними ці послуги будуть лише в окремих випадках.

«На сьогоднішній день пакетами медичних гарантій, які оплачуються Національною службою здоров’я, передбачені всі необхідні послуги по наданню медичної допомоги в безоплатному режимі. Про платність послуг мова буде йти у випадках, коли звертаються громадяни за власним бажанням без відповідного направлення, коли мова йде про оздоровчі процедури, про профілактичні огляди та про звернення за будь-якою медичною допомогою іноземних громадян, які знаходяться на території міста», – каже керівник міського управління охорони здоров’я Владислав Кухар.

На сьогодні диференціації цін на медичні послуги для мешканців України, мешканців іноземних держав і громадян, які мають чернігівську прописку не передбачено.

Разом з тим, мер при розгляді цього питання на засіданні виконкому запропонував вивчити й таку можливість.

Як повідомляє Суспільне, у 1-й міській лікарні масаж обличчя чи голови коштуватиме 35 гривень, грудної клітини – 65. Підбір контактних лінз – 181 гривню. Аналіз групи крові загалом – 94. УЗД шлунково-кишкового тракту – 168 гривень, флюорографія – 27, колоноскопія – 565 (це найдорожча процедура у прайсі).

Найдешевша консультація з вузьких спеціалістів – у лікаря ендокринолога з питань дієтології – 57 гривень. Найдорожча – у акушера-гінеколога – 133 гривні. За найдорожчу платну палатну з поліпшеними умовами доведеться викласти 137 грн.

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.07.2020