Новини Чернігова

Чернігівський залізничний вокзал може перейти у приватну власність

Чернігівський залізничний вокзал може перейти у приватну власність

Усі вокзали України найближчим часом можуть перейти у приватну власність. Ця доля, ймовірно, чекає і залізничний вокзал Чернігова. Але першим участь в «експерименті» братиме столичний вокзал. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю агентству «Уніан».

«Ми зараз готуємо важливий документ – концесію залізничних вокзалів. Я хотів би, щоб пілотним проектом став Центральний залізничний вокзал у Києві. Реально можна говорити про 2020 рік. Згідно з нашим досвідом підготовки концесійних проектів у морській галузі, середній час таких напрацювань становить близько року», – сказав він.За словами міністра, новий закон про концесії, який найближчим часом може бути прийнятий у парламенті, передбачає різні формати концесії – від мінімальної передачі на десять років і до 49 років.

«Вокзали – це хороший бізнес і величезні площі, які зараз неефективно використовуються, служать джерелом дрібної наживи для окремих управлінців. Ми хочемо, щоб вони приносили прибуток компанії, ставали окрасою міст», – зазначив міністр.11.02.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова