Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівський “Хімтекстильмаш” спробують продати втретє

Чернігівський “Хімтекстильмаш” спробують продати втретє

Чернігівське акціонерне товариство «Хімтекстильмаш» знову виставили на продаж. Черговий аукціон має відбутися 31 березня. Початкова вартість лоту – майже 1 мільйон гривень.

Про це повідомили у Чернігівському управлінні Фонду держмайна.

Кажуть: перші дві спроби продати підприємство були невдалі – покупці відмовилися від підприємства. І якщо перший покупець хоча б підписав договір, то другий переможець аукціону взагалі відмовився від угоди.

Це сталося начебто через кредиторську заборгованість підприємства у 30 мільйонів гривень. За власними підрахунками покупця – нині загальна заборгованість більша і становить приблизно 50 мільйонів гривень.

Загалом на других торгах було 5 потенційних покупців і вони підняли ціну з 1 до 13 мільйонів гривень. Та однією з умов купівлі було погашення заборгованості у понад 19 мільйонів гривень і збереження робочих місць з виплатою зарплати працівникам протягом пів року.

Саме борг у 19 мільйонів і міг стати однією з причин відмови – вважають у Фонді. На підприємстві кажуть – були б і раді заробляти та віддавати борги самостійно – однак завантажені роботою лише на 65%.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

15.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова