Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівський рибоохоронний патруль упродовж вересня зафіксував 129 порушень Правил рибальства

Чернігівський рибоохоронний патруль упродовж вересня зафіксував 129 порушень Правил рибальства

Протягом вересня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 129 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 40 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них два з ознаками кримінальних правопорушень. Також складено 47 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), зокрема два відносно суб’єктів промислового вилову; п’ять – за ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів) та один – за ст. 90-1 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин, занесених до Червоної книги України).

Крім цього, складено 36 актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими з водойм вилучено 92 кг риби та 132 од. заборонених знарядь лову, з них 128 од. сіток, загальною довжиною 2 546 метрів.

«Всього у порушників у вересні вилучено 163 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 187 од. заборонених знарядь лову, в тому числі 169 од. сіток, загальною довжиною 3 718 метра. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 25 320 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, становила 61 670 грн», – зазначив в.о. начальника Управління Держрибагентства у Чернігівській області Ігор Токарський.

Нагадаємо найрезонансніші правопорушення, що були викриті Чернігівським рибоохоронним патрулем у ході рибоохоронних рейдів упродовж вересня поточного року.

Так, 2 вересня на оз. Байцин, поблизу с. Білики Козелецького району викрито двох жителів м. Київ та с. Сираї, які за допомогою сітки «бредень» виловили 5 кг риби: синець – 280 екз. та карась сріблястий – 10 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, обчислюються 23 970 грн. На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо-оперативну групу Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП у Чернігівській області.

20 вересня на озері поблизу с. Блистова Менського району виявлено двох місцевих мешканців, які «рибалили» за допомогою сітки «бредень». В протизаконний спосіб правопорушники виловили понад 12 кг риби: карась сріблястий – 162 екз. та карась золотий (червонокнижний) – 38 екз. Завдано збитків у розмірі 15 294 грн. На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо-оперативна група Менського ВП ГУНП у Чернігівській області.

На браконьєрів складені протоколи про адміністративні правопорушення, які були направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.

У правопорушників вилучені заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси. З огляду на значну шкоду, завдану рибному господарству України, відомості про вищезазначені факти Нацполіція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

05.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова