Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівський РАЦС може переїхати до міського Палацу культури

Чернігівський РАЦС може переїхати до міського Палацу культури

РАЦС у Чернігові, ймовірно, невдовзі змінить «прописку» – його хочуть переселити до міського Палацу культури.

Про це сьогодні, 1 червня, під час розширеної наради у міській раді заявив чернігівський мер Владислав Атрошенко.

За його словами, Палац урочистих подій належить місту. Наразі його орендує під Чернігівський міський РАЦС міністерство юстиції, у якого немає грошей на ремонт будівлі.

«Приїздила начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Мінюсту, що включає і Чернігівську область і запропонувала перевести навіть шлюбні церемонії до Палацу культури. Запропонувала також всі платні послуги, які проводяться міністерством, щоб були на партнерських засадах з підприємством міста – Палацом культури. З відповідним розділенням коштів – між містом та міністерством. Вона пропонує «переграти» функціонал і віддати це приміщення під міські задачі, а існуючі функції, можливо, не потребують такої площі приміщення», – зазначив міський голова.

На думку Атрошенка, паркову зону та паркінг біля РАЦСу можна розширити. Можливо, є сенс відремонтувати приміщення і використати на потреби міста. Мер дав доручення підлеглим визначитися.

Нагадаємо, раніше влада Ніжина анонсувала переїзд місцевого РАЦСу до приміщення управління соцзахисту міської ради. Наразі там завершують ремонт, на який з бюджету Ніжинради виділили 300 тисяч гривень.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.06.2021