Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від «Слуги народу» по 208-му округу

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від «Слуги народу» по 208-му округу

Сьогодні під час з’їзду партія Слуга народу оголосила, що кандидатом на довиборах по 208-му виборчому округу буде Анатолій Гунько.

Анатолій Гунько – громадський діяч, правозахисник. Очолює ГО «Правозахист плюс» і є головою наглядової ради Благодійного фонду «Гільдія добра».

За словами Анатолія Гунька, саме проблеми сільських територій та проблеми, які турбують його земляків, спонукали його прийняти відповідальне та зважене рішення – балотуватись на окрузі. Його основна мета як кандидата – це вдосконалення законів для підвищення рівня захисту прав аграріїв та фермерів.

“Ми і наша країна переживають складні часи. Але я знаю – співпраця депутата від округу і місцевих громад, відповідального бізнесу і всіх щаблів влади стане потужним кроком для розвитку наших громад. Я щиро дякую Президенту і партії за довіру і буду вдячний за вашу допомогу і поради. А зі свого боку, готовий докласти весь свій досвід і сили для підвищення нашого спільного авторитету в суспільстві”, – зазначив Анатолій Гунько.

Голова парламентської фракції партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає, що Анатолій Гунько є достойним кандидатом і має всі шанси стати продуктивним народним обранцем.

“Пан Анатолій – правозахисник, який протягом 20 років займається юридичними проблемами селян та агробізнесу. Сам він родом з Чернігівщини і постійно підтримує контакт з місцевими громадами та аграріями. Чудово знає проблематику цієї території. Зможе не тільки ефективно представляти інтереси жителів 208-го округу, але і як народний депутат пропонувати партії та фракції свою професійну думку щодо вирішення проблем в аграрній сфері”.

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

31.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова