Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівській поліції виділили 10 мільйонів гривень на ремонт будівлі «Інституту геологорозвідки»

Чернігівській поліції виділили 10 мільйонів гривень на ремонт будівлі «Інституту геологорозвідки»

Чернігівська поліція отримала субвенцію від міської влади у розмірі 10 мільйонів гривень. Ці кошти підуть на проведення ремонту в будівлі, яка багато років пустувала (йдеться про дев’ятиповерхову будівлю на Мазепи, 12, яка раніше належала Українському державному геологорозвідувальному інституту, – ред.)

Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в області Володимир Нідзельський на своїй сторінці у Facebook.

«Процес виділення нового приміщення для чернігівських поліцейських тривав з минулого року і завершився успішно. Будівлю передали зі сфери управління Держгеонадр України до Нацполіції. Однак для нормальної роботи правоохоронного органу необхідний ремонт приміщення. Субвенція від міської влади дозволить поліції провести ремонт в найкоротші строки», пише Нідзельській.

Нагадаємо, чернігівська поліція поки ще базується в аварійному приміщенні на вулиці Шевченка, 13. Цю будівлю звели понад століття тому — на початку 1900-х років, а третій поверх надбудували у 1947 році. Згідно з технічним висновком експертів, будівля не придатна до експлуатації. В будь-який момент вона може обвалитися та призвести до трагедії.

Фото — зі сторінки Володимира Нідзельського у Facebook.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.09.2021

Залишити відповідь