Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав п’ять сучасних реанімобілів. ФОТО

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав п'ять сучасних реанімобілів. ФОТО

Днями «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації.

Вони надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА.

Як зазначає Генеральний директор закладу Ігор Даниленко, цим надходженням завершили придбання автомобілів, передбачених спеціальною державною програмою по укомплектуванню екстреної служби України новим осучасненим транспортом.

«Загалом ми протягом останнього часу придбали 20 автомобілів Volkswagen Crafter, з яких 19 – класу Б та один – класу Ц. Їхня вартість – майже 47 млн грн. Автомобілі простоювати не будуть, а вже працюватимуть по наданню невідкладної та екстреної допомоги жителям Чернігівщини», – наголосив Ігор Даниленко.

Автомобілі оснащені сучасним медичним обладнанням та устаткуванням. Залучені спеціальні технології та матеріали, які дозволяють знизити шуми та вібрацію, простір у салоні збільшений. У комплектацію транспорту входять сучасні монітори, дефібрилятор, пульсоксиметр, тобто все необхідне для максимально ефективної та оперативної допомоги пацієнту під час транспортування до медзакладу.

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав п'ять сучасних реанімобілів. ФОТО

В салоні є можливість проведення дозованої подачі ліків, є апарат для підігріву розчинів, функціональні ноші, вакуумний матрац, санітарна сумка. Реанімобіль додатково має переносний апарат ШВЛ. Все устаткування – від відомих закордонних виробників.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.05.2021