Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівський молодіжний центр запрошує на безкоштовні кінопокази

Чернігівський молодіжний центр запрошує на безкоштовні кінопокази

Цього тижня морозець стає на заваді вечірнім романтичним прогулянкам містом, але ніяк не завадить якісному відпочинку в компанії гарного кіно. 10 лютого в Чернігівському обласному молодіжному центрі після перерви на карантин відновлюються безкоштовні кінопокази.

«З урахуванням всіх норм і обмежень можемо знову розпочати ці покази. Адже це наша постійна щотижнева діяльність. Тематика фільмів буде різною.

Кінопокази проходять у співпраці з «Артхаус Трафік». Тобто всі авторські права збережено. І все відповідає чинному законодавству.

Тематику підбираємо так. Здебільшого «Артхаус Трафік» надає перелік фільмів. І ми колегіально вирішуємо, які з них варто показувати, а які – ні. Які будуть цікавими, а які – не дуже.

Обов’язково зважаємо на те, яку думку фільм донесе до глядача, враховуємо і певний виховний момент. Ми обираємо фільми, які беруть участь у фестивалі «Кінодок», у фестивалі дитячого кіно тощо. Тривалість кінострічок також різна: година – півтори.

Тож кому цікаво, всіх радо запрошуємо на перегляди», – зазначає Ірина Симонова, директор Чернігівського обласного молодіжного центру.

Уже цієї середи, 10 лютого, в Чернігівському обласному молодіжному центрі показуватимуть стрічку «Проти всіх ворогів: історія Джин Сіберг», знята за реальними подіями. У головній ролі – Крістен Стюарт.

Наприкінці 60-х років зірка французької «нової хвилі» акторка Джин Сіберг на піку своєї кар’єри почала виступати за права афроамериканців і корінних народів США. Тоді ж ФБР розвернуло проти неї розвідувальну операцію: систему стежень і гучних провокацій. У цій мережі шпигунства молодий агент, якого таємно приставили до Сіберг, стає одним із головних героїв її історії.

Початок фільму о 18.00. Наявність маски для участі у заході обов’язкова.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

08.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова