Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівські вчителі можуть самостійно підвищити собі зарплату на 20 %

Чернігівські вчителі можуть самостійно підвищити собі зарплату на 20 %

Процедура сертифікації дає можливість вчителю на 20% збільшити зарплату, що є непоганою сумою. Така можливість закладена в концепцію зростання заробітних плат.

«Ще в цьому році майже на 9% зросте зарплата вчителів. У нас на сьогодні тільки середня зарплата освітян вже майже у 2,4 рази більше, ніж рівень мінімальної зарплати. Середня зарплата в освіті може зрівнятись з середньою зарплатою в економіці», – підкреслив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Крім того, за рахунок процедури сертифікації вчитель може додатково заробити 20% до заробітної плати.

«Відчуваєш, що твоя спроможність набагато вища, ніж, наприклад, у колеги – можеш пройти процедуру сертифікації. Наприклад, у 2019 році 705 вчителів успішно пройшли таку сертифікацію – їх подавалося близько 900. У 2020 році – пройшли сертифікацію 902 педагоги. На 2021 рік ще триває сертифікація, близько 1800 людей подалося. Звичайно, їх подається не так багато, але з кожним роком кількість охочих зростає. Але ти сам собі можеш на 20% збільшити зарплату, це непогана сума», – переконує міністр.

Також підвищити свій статус та збільшити заробітну плату вчитель може завдяки затвердженому порядку підвищення кваліфікації педагогічних, науково-методичних працівників.

 

18.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова