Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівські самбістки розповіли про свої здобутки на Чемпіонаті Європи

16786ba43d6c6fa348c0da19b7d19d16-big1080

2 червня в Чернігівському обласному молодіжному центрі відбулася пресконференція, присвячена участі вихованок спортивних закладів Чернігівщини в Чемпіонаті Європи з боротьби самбо, що відбувся 26, 28-30 травня 2021 року в м. Лімасол (Кіпр). Спортсменки з Чернігова у складі збірної України показали там надзвичайно високі результати.

Участь у цій зустрічі взяли начальник Управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, тренер-викладач  комунального  позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2» Чернігівської міської ради Олександр Маркін та учасниці Чемпіонату Європи з боротьби самбо: Марія Буйок (переможниця Чемпіонату Європи з боротьби самбо), Анна Казакова (бронзова призерка Чемпіонату Європи з боротьби самбо серед юніорів) і Юлія Гребеножко (бронзова призерка Чемпіонату Європи з боротьби самбо).

Андрій Дериземля першим привітав спортсменок із визначними здобутками:

«На мій погляд, це чудові результати, якими можна пишатися. Чемпіонат Європи за рангом – це високі змагання, більш престижніші за які тільки Чемпіонат світу та Олімпійські ігри. До речі, одна спортсменка є вихованкою дитячо-юнацької спортивної школи «Фортуна» – ми цим пишаємося. І дуже приємно, що дівчата поєднують кілька видів спорту, вони виступають як у боротьбі самбо, так і в боротьбі дзюдо, демонструючи чудові результати».

Як розповів тренер Марії Буйок Олександр Маркін, для неї переможний результат був очікуваним, тому що вона є провідною спортсменкою з боротьби самбо не тільки Чернігівщини, а й України. Марія – неодноразова чемпіонка світу та призерка Чемпіонатів Європи. А для Юлії Гребеножко та Анни Казакової в боротьбі самбо це був перший виїзд на змагання міжнародного рівня. До цього вони виграли Чемпіонат України, тож як для перших міжнародних змагань вони теж показали гарний результат.

Принагідно він подякував міському управлінню у справах, сім’ї, молоді та спорту та особисто Андрію Дериземлі за підтримку.

«Міське управління пішло одразу нам назустріч і майже повністю компенсувало всі витрати – закупівля форми, акредитація, ліцензії. У попередні роки ці затрати лягали на плечі тренерів. Тому особлива подяка і будемо сподіватися, що наші дівчата та хлопці і надалі будуть прославляти нашу Чернігівщину і місто Чернігів, – сказав тренер спортсменок. – Ми дуже пишаємося тим, що в міських дитячо-юнацьких спортивних школах на сьогодні є достатнє фінансування для підтримки молодих спортсменів. Тобто тих коштів, які є в закладах, вистачає майже на всі змагання, і вони десь на 70% перекривають поїздки на змагання, а решта 30% закриває область. Я вважаю, що це дуже потужний внесок міського управління в розвиток спорту, тому що ми спілкуємося багато з іншими тренерами… і не всі міста мають таке фінансування зі спорту. Тому з такими силами ми будемо прославляти наш Чернігів і нам є ким пишатися»,  додав він в одній зі своїх відповідей журналістам на пресконференції.

Спортсменки подякували вболівальникам і всім небайдужим за підтримку та розповіли про свої враження від змагань у сонячному місті Лімасол.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова