Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівські підприємці мітингують під стінами міської ради. ФОТОфакт

Чернігівські підприємці мітингують під стінами міської ради. ФОТОфакт

26 квітня кілька десятків чернігівських підприємців вийшли на акцію протесту під стіни міської ради. Вони вимагають від міської влади дати можливість чернігівському бізнесу вижити в умовах «червоної» зони.

Однією з організаторів акції була  голови громадського об'єднання «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець.

На своїй сторінці у Facebook вона виклала ряд вимог, з якими вийшли підприємці і яке має виконати місцева влада. Зокрема:

1. Невідкладно/негайно скасувати заборону на здійснення підприємницької діяльності тих категорій громадян, діяльність яких була припинена/ обмежена на підставі рішення органу місцевого самоврядування та Кабінету Міністрів України. Повноцінно відновити роботу ТРЦ, непродовольчих ринків, магазинів ,тощо , діяльність яких була незаконно, протиправно, примусово припинена.

2. Прийняти відповідне рішення про виділення коштів з місцевого бюджету та встановлення достойного розміру матеріальної допомоги застрахованим особам у відповідності до закону вказаного в третьому пункті звернення.

Чернігівські підприємці мітингують під стінами міської ради. ФОТОфакт

3. Компенсувати матеріальне забезпечення на витрати суб’єктами господарювання відсотків по кредитам, орендної плати, заробітної плати та податків на неї, втрачений дохід тим суб’єктам господарювання, діяльність яких обмежена на час такого обмеження.

4. Скасувати сплату єдиного податку, платникам 2 групи спрощеної системи оподаткування за травень та червень 2021 року.

5. Скасувати сплату податку на нерухоме майно, яке неможливо використовувати під час заборони ведення підприємницької діяльності.

6. Скасувати сплату податку на землю, яку неможливо використовувати під час заборони ведення підприємницької діяльності.

До протестувальників вийшов Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Чернігівські підприємці мітингують під стінами міської ради. ФОТОфакт

Подробиці згодом.

Фото — Суспільне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.04.2021