Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівські патрульні повернули додому літню жінку, яка загубилася

Чернігівські патрульні повернули додому літню жінку, яка загубилася

Ввечері 30 грудня до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Генерала Бєлова знайшли літню жінку, яка не орієнтується, де вона знаходиться і не пам’ятає, де живе.

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

Прибувши на місце, поліцейські з’ясували, що до поліції звернулася перехожа, яка звернула увагу на літню жінку і зрозуміла, що їй потрібна допомога. Сама ж старенька назвала свої прізвище, ім’я і по батькові, дату народження, проте не змогла пригадати адреси, де живе, та й взагалі не пам’ятала, як і чому опинилася на вулиці.

Інспектори вирішили разом з жінкою проїхати навколишніми вулицями, раптом вона зможе пригадати адресу чи будинок, де мешкає. Дорогою старенька пригадала, що в неї є син, і назвала його дані. Через чергову службу патрульної поліції охоронці порядку встановили, що такий громадянин дійсно існує і живе на сусідній вулиці від місця, де знайшли жінку.

Біля квартири старенька згадала, що живе тут, а ключ, який вона тримала в кишені, підійшов до замка вхідних дверей. Таким чином виявилося, що патрульні доставили жінку додому.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.12.2020