Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівські лісівники продали більше 2 тисяч новорічних дерев

Чернігівські лісівники продали більше 2 тисяч новорічних дерев

Новорічні та різдвяні свята ще продовжуються, а чернігівські лісівники вже підбивають підсумки ялинкової кампанії. У ДП «Чернігівське лісове господарство» реалізували 2 117 хвойних дерев. Перевиконали план із реалізації більш, ніж у два рази. У минулому році продали майже 1500 шт.

Про це йдеться Фейсбук-сторінці лісівників.

За продаж новорічних дерев підприємство отримало майже 262 000 грн. Виручені кошти підуть на розвиток лісового господарства.

Задля охорони хвойних насаджень лісівниками проведено ряд заходів з недопущення незаконної заготівлі та торгівлі новорічними ялинками. Завдяки вжитим заходам з охорони хвойних насаджень у період новорічно-різдвяних свят державною лісовою охороною підприємства проведено – 98 рейдів, під час яких вилучено – 877 новорічних ялинок. Загальна сума збитків заподіяних лісовому господарстві – 455 084 грн.

У підсумку можна стверджувати – ялинкова кампанія пройшла організовано, адже головною метою у лісівників було забезпечення наших мешканців новорічними красунями і тим самим принести їм радість свята та хороший настрій у новому 2021 році.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

10.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова