Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівські гонщики планують встановити два рекорди України

Чернігівські гонщики планують встановити два рекорди України

Два рекорди України планують встановити учасники чернігівської команди гонщиків МПМ. Йдеться про максимальну швидкість на мотоциклі з одним водієм та з пасажиром.

Про це повідомляє Новий Чернігів.

Один з учасників цьогорічного заїзду Алек Філіп говорить ,що рекорди будуть встановлюватися у присутності представників національного реєстру рекордів. Вже 11 вересня планується встановити рекорд України розігнавшись до більш ніж 300 кмгод. Для заїзду його учасники використовуватимуть частину траси Чернігів-Гомель, неподалік Ріпок. Там якісне дорожне покриття та немає великих перепадів висоти. При цьому доведеться домовитися з владою міста щодо перекриття руху по трасі в один бік.

Чернігівські гонщики планують встановити два рекорди України

Другий рекорд – це своєрідний парний заїзд, з пасажиром. У чернігівській команді пасажиркою стала Ольга Федюк, яка вже брала участь у встановленні національного рекорду у 2018 році. Вона розповідає, що навіть сидіти на мотоциклі на швидкості у 300 кілометрів на годину – дуже непроста задача.

Гонщики сподіваються, якщо все складеться добре, вони зможуть побити – хоч і неофіційно – світовий рекорд швидкості на мотоциклі.

Фото — скрін з сюжету телеканалу «Новий Чернігів»

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.08.2021

Залишити відповідь