Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівські гонщики йдуть на рекорди

Чернігівські гонщики йдуть на рекорди

Два рекорди України планують встановити учасники чернігівської команди гонщиків МПМ. Йдеться про максимальну швидкість на мотоциклі з одним водієм та з пасажиром.

Алек Філіпс у команді відповідальний за тюнінг мотоциклів. Хоча для досягнення рекорду гонщики обрали одні з найкращих машин на ринку, все одно довелося встановити модифікований вихлоп і перепрограмувати блоки керування двигуном. Також мотоцикли заправлятимуть високооктановим паливом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові на тиждень перекриють одну з вулиць

Для заїзду його учасники використовуватимуть частину траси Чернігів-Гомель, неподалік Ріпок. Там якісне дорожне покриття та немає великих перепадів висоти. При цьому доведеться домовитися з владою щодо перекриття руху по трасі в один бік.

Другий рекорд – це своєрідний парний заїзд, з пасажиром. У випадку чернігівської команди пасажиркою стала Ольга Федюк, яка вже брала участь у встановленні національного рекорду у 2018 році. Вона розповідає, що навіть сидіти на мотоциклі на швидкості у 300 кілометрів на годину – дуже непроста задача.

Гонщики сподіваються, якщо все складеться добре, вони зможуть побити – хоч і неофіційно – навіть світовий рекорд швидкості на мотоциклі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

27.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова