Новини Чернігова

Чернігівські депутати виділили гроші на відновлення кладовища “Яцево” та реконструкцію колектора на Глібова

Реконструювати колектор за 90 мільйонів гривень та виділити 42 мільйони гривень на відновлення кладовища “Яцево”. Такі рішення ухвалили депутати на сесії Чернігівської міської ради.

Спочатку на відбудову приміщень спецкомбінату, які постраждали від обстрілів, планували виділити 62 мільйони гривень, але щоб провести реконструкцію колектору, внесли зміни.

“20 мільйонів зняти з фінансування «Спецкомбінату», а тому фактично лишиться менше 20 мільйонів, а ремонтні роботи там все одно потрібно робити і серйозні. Це фактично була локація прильотів. А тому і 20, і 70 мільйонів ми знімаємо і ставимо на фінансування заміни фекального колектору на Глібова”, — зазначив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко
Владислав Атрошенко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Відтак 42 мільйони гривень залишилися на обслуговування і відбудову приміщень кладовища “Яцево”.

Водночас 90 мільйонів піде на реконструкцію колектору, 20 мільйонів з яких це гроші, які планували направити на ремонт приміщень “Спецкомбінату”, а ще 70 мільйонів перерозподілили з інших об’єктів благоустрою міста.

За ці гроші планують виконати реконструкцію самопливного каналізаційного колектору по вулиці Глібова. Там замінять понад два кілометри труб, а також передбачено будівництво 50 каналізаційних колодязів, повідомили в управлінні житлово-комунального господарства.

Читайте також

На Чернігівщині відновили понад 1800 приватних будинків, які постраждали внаслідок російських обстрілів

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-01-25 20:05:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин